OFPOF

Real Madrid, David De Gea İçin Haber Bekliyor

-
286
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Real Madrid, David De Gea İçin Haber Bekliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Real Madrid yönetimi David De Gea için ultimatom verdi ve cevap verilmemesi halinde Thibaut Courtois gündeme gelecek.

2015 yılından bu yana adı Real Madrid ile anılan dünyanın en iyi isimlerinden sayılan David De Gea bu sezon takımdan ayrılabilir ve hayal ettiği Bernabeu’ya taşınabilir. Bu transfer için geçtiğimiz yaz döneminde de girişimlerde bulunan ancak teklifi kabul edilmeyen İspanyol dev kulüp manchester united’a Ocak ayı ve yaz transfer dönemi için bir kez daha teklif sundu ve teklife cevap beklendiğini açıkladı. Teklife red cevabı gelmesi veya hiç cevap verilmemesi yönünde ise Chelsea'nin yıldız kalecisi Thibaut Courtois için girişimlerde bulunulacağı açıkça belirtildi.

25 yaşındaki Thibaut Courtois’in kulübü Chelsea ile olan sözleşmesi 30.06.2019 tarihinde sona eriyor ve bir sezon öncesinde iyi bir teklif ile Chelsea kulübünün kapıları Madrid yetkilileri için açılabilir.

Ancak yakın tarihli haberlerin iddialarına göre ise Chelsea kulübü yetkilileri, Real Madrid’in spekülasyonunun devam etmesiyle birlikte Courtois için yeni bir anlaşma üzerinde görüşmelere adım atılmaya başlandığı belirtildi. Bununla birlikte Courtois’in ise henüz görüşmelerde bulunmak istemediği ve kulüpte halen 2 yıllık sözleşmesinin bulunduğu belirtti ve sezon sonunda görüşmelerde bulunabileceğini belirtti.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık