OFPOF

PSG Neymar’a Her Zamankinden Daha Yakın

-
311
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
PSG Neymar’a Her Zamankinden Daha Yakın
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Marco Verratti’nin de Barça’ya transfer olacağı iddia edildi ve Neymar için toplam 30 milyon € değerinde sözleşme yapacağı belirtildi.

L’Equipe adlı Fransız gazetesine göre, transfer, PSG ve oyuncunun vergilerden sonra yılda 30 milyon € değerinde beş yıllık bir sözleşme şartları çerçevesinde karşılıklı anlaşma sağlamaya her zamankinden daha yakın olduğunu iddia etti.

300 milyon avroya transferin toplam maliyetini biraz daha bastırabilecek bazı ücretlerden kaçınmak için bir anlaşma yapmak isteyen Fransız ekip PSG, Barcelona hedefi olan PSG orta saha oyuncusu Marco Verratti'nin anlaşmanın bir parçası olarak Camp Nou’ya transfer olabileceğini belirtti.

Neymar ise şu sıralar kulübü ile çıktığı her maçta oldukça iyi ve göz doldurucu bir performans sergiliyor ve bu sezon çok daha iddialı olacağını gözler önüne seriyor.

Daha önce de çıkan Messi ve Ronaldo ile daha iyi rekabet için başka bir kulübe gitme isteği olduğu belirtilen yıldız Brezilyalı için o gün bugündür PSG Barça kapısında hazır bekliyor ve devamlı olarak anlaşma zemini hazırlamaya çalışıyor.

ESPN FC’ye göre de bu transfer artık an meselesi ve her an her iki kulüpten veya oyuncudan konu ile ilgili onaylayıcı açıklama gelebilir.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık