OFPOF

Perry Kitchen, Randers FC ile Anlaştı

-
304
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Perry Kitchen, Randers FC ile Anlaştı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Akıllı ve inatçı özellikleri ile tanıtılan ABD’li Perry Kitchen Randers FC ile anlaştı.

ABD'li uluslararası futbol oyuncusu Perry Kitchen’ın, Danimarkalı Superliga ekibi Randers FC'ye transferi duyuruldu. 25 yaşındaki Kitchen, önceki kulüp Heart of Midlothian tarafından, İskoç Premiership'de hayal kırıklığı yaratan 2016-17 sezonunun ardından serbest bırakıldığı açıklanmıştı.

Son 16 lig maçının sadece altısında ilk 11’e girmeyi başaran ABD’li futbolcu büyük hayal kırıklığına sebep olmuştu. Genellikle Önlibero mevkiinde forma giyen Perry Kitchen, ayrıca Merkez orta saha ve stoper mevkiilerinde de forma giyebiliyor.

ABD’den ilk defa Heart of Midl. Kulübü ile yurt dışına açılıma başlayan Perry Kitchen aslında milli takımdaki ve DC United’da ki performansı ile umut veriyordu ancak dış ülkelerdeki futbol onun için biraz ağır geldi diyebiliriz.

Ólafur Helgi Kristjánsson'un teknik direktörlüğünü yaptığı Danimarka ekiplerinden Randers FC Perry Kitchen için oldukça umutlu. Randers CFO Michael Graavgard, kulübün web sitesine Kitchen'ın "beş adamı yenebilecek bir sihirbaz" değil "inatla ama aynı zamanda akıllıca" çalışan bir oyuncu olduğunu söyleyerek transferi spor dünyasına ve taraftarlarına duyurdu.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık