OFPOF

Pepe Geleceği Hakkında Bir Karar Vermemekte Israrcı

-
249
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Pepe Geleceği Hakkında Bir Karar Vermemekte Israrcı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sezon sonu Real Madrid ile sözleşmesi sona eren Pepe turnuva bitene kadar herhangi bir transfer görüşmesi yapmayacağını belirtti.

Real Madrid'li defans oyuncusu Pepe, Paris Saint-Germain'e yaz boyunca yapılan harekete kesinlikle bağlı olmasına rağmen, geleceği hakkında henüz bir karar vermemesi konusunda ısrarcı.

Portekiz’li milli defans oyuncusu için serbest transfer ile bağlantılı olarak, 34 yaşındaki Pepe, bu ayın sonunda sözleşme sonuna ulaşmış ve kulübü Real Madrid ile herhangi bir yeni sözleşme imzalamamıştı.

Şu anda Rusya Konfederasyon Kupasında Avrupa şampiyonlarıyla uluslararası görevde olan Pepe, Çarşamba günü Moskova'daki ev sahibi ülke ile karşılaşma öncesinde konuştu ve turnuva sonuna kadar bir sonraki hamleyi yani herhangi bir kulüp ile sözleşme imzalamayı düşünmeyeceğini söyledi.

"Halen bir kontratım yok, ancak milli takımdan en iyi şekilde yararlanmak ve Konfederasyon Kupasında başarılı olma şansını vermek istiyorum.''

"Halkımıza mutluluk getirmek için bu hedeflere doğru hareket ediyoruz, herkes mümkün olduğu kadar Portekiz adını almayı taahhüt ediyor.”

34 yaşındaki tecrübeli futbolcu, bu sezon Real Madrid forması ile 18 karşılaşmada forma giydi ve güçlü fiziği ile kornerlerde 2 gol bulmayı başarmıştı aynı zamanda 1 asist ile de skora katkıda bulunmuştu.

Kaynak: www.espnfc.com.ar


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık