OFPOF

Neymar, Sanchez'i PSG'de Görmek İstiyor

-
354
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Neymar, Sanchez'i PSG'de Görmek İstiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Paris Saint-Germain’lı yıldız oyuncu Neymar, Manchester City'den önce Alexis Sanchez’e kavuşmak istiyor.

Dünyaca ünlü futbol ekibi ile tüm transfer dedikodularını an ve an aktaran Daily Mail’in yeni iddiası Paris Saint-Germain’lı yıldız oyuncu Neymar, eski Barcelonalı ve şimdiki Arsenal’in yıldızı Alexis Sanchez’i takımına katılması için ikna etmeye çalışıyor.

Takımı ile herhangi bir anlaşma sağlamaz ve sözleşme uzatma tekliflerini reddeder, sözleşmesi önümüzdeki Haziran ayında sona erecek olursa, Sanchez'in Parc des Princes'e taşınması için haftada 300.000 £ ve Ocak ayında anlaşma imzalandığında 9 milyon sterlinlik bir ücret ödeneceği de iddia edilenler arasında yer aldı.

Julians Draxler’in yüksek maliyete sahip olması ve Edinson Cavani’nin bir penaltı vuruşu öncesinde takımın yeni yıldız ismi Neymar ile tartışmasından sonra takımda bazı dengelerin bozulduğu belirtilirken, bu oyuncuların FIFA ile yapılan Finansal Fair Play anlaşması kapmasında satılması ve takımdaki dengeleri daha düzenli bir şekilde sağlanması olağan görünüyor ve bu bölgede oluşacak boşluk da bonservisi elinde olacak yalnızca imza ve maaş maliyeti olacak Alexis Sanchez’e gözlerin çevrilmesi bekleniyor. Burada elbette en önemli noktalardan biri de kuşkusuz Neymar’ın ikna kabiliyeti olacak.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık