OFPOF

Neymar, Barcelona Taraftarına Sosyal Medya Üzerinden Mesaj Verdi

-
518
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Neymar, Barcelona Taraftarına Sosyal Medya Üzerinden Mesaj Verdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Neymar: 'Barselona daima kalbimde olacak, ancak yeni zorluklara ihtiyacım var.'

Neymar Paris Saint-Germain'e dünya rekoru kırarak transfer olması ile birlikte hem Barcelona taraftarı hem de futbol dünyası şoka uğramış ancak bir hedefinin olduğunu belirtmesi ile bu kararına saygı duyulmuştu. Barcelona taraftarının gönlünde kısa sürede taht kurmayı başaran Neymar onlara özel bir mesaj yayınlayarak kendinden, duygularından ve hedeflerinden bahsetti.

"Barcelona, ​​bir meydan okumadan çok daha fazla bir şeydi, video oyunu aracılığıyla bu yıldızlarla oynayan bir çocuğun rüyasıydı” diyerek Barcelona kariyerini nitelendiren yıldız futbolcu böyle bir kulüpte oynamanın ve goller bulmanın çok önemli ve özel olduğunu ancak hedeflerine ulaşabilmek adına yeni planlarının olduğunu ve PSG’nin de kendisi için çok doğru bir kulüp olacağını belirtti.

Yıldız futbolcu sosyal medya paylaşım uygulaması hesabı üzerinden paylaştığı videoda sözlerine şunları da ekledi; “21 yaşındayken Katalonya'ya geldim, meydan okumalarla dolu. Hala Messi, [Victor] Valdes, Xavi [Hernadez], [Andres] Iniesta gibi putlarla paylaşan ilk günlerimi kulüpte hatırlıyorum. [Carles] Puyol, [Gerard] Pike, [Sergio] Busquets ve diğerleri ile de çok özel günler geçirdim.”

“Barcelona, ​​Katalonya'yı temsil eden bir ulustur ve bir kulüpten çok daha fazlasıdır.” diyerek sözlerini tamamlayan Neymar Barcelona taraftarına sevgi mesajları da yolladı.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık