OFPOF

Newcastle’da Fernando Torres Heyecanı Yaşanıyor

-
324
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Newcastle’da Fernando Torres Heyecanı Yaşanıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Newcastle United teknik direktörü Rafa Benitez eski oyuncusu Fernando Torres’in transferini istiyor.

Fernando Torres, Premier League'e geri dönmeye hazırlanıyor ve ilk olarak Liverpool’da on yıl önce birlikte çalıştığı hocası Rafa Benitez ile tekrar bağlantı kuruyor. 2007 yaz mevsiminde Torres'i Atletico Madrid'den Anfield'e getiren Newcastle menajeri Benitez, Chelsea yöneticisi olarak kısa bir süre boyunca kendisine yeniden hocalık yapan dünyaca ünlü teknik direktör şu an Newcastle United koltuğunda oturuyor ve Torres ile 3. kez buluşmak istiyor.

Mirror gazetesinin ortaya attığı iddiaya göre Rafa Benitez teknik heyeti ile birlikte karar vererek yönetimden bu transferin Ocak ayında tamamlanmasını istedi.

Mirror gazetesinin ortaya attığı haberde ayrıca Premier Lig ekibi Southampton da Chelsea ile Torres için görüşmeler sağlayacak.

33 yaşında olan Torres, Atletico için sadece iki kere forma giyebildi ve parladığı bu kulüpte tutunabilmek için çok çalıştığı belirtildi, özellikle de sezon sonuna kadar kalmak istediği iddia edildi. Ancak Chelsea ile problemleri bulunan Diego Costa’nın da Atletico’ya geleceği yönünde haberlere bakılırsa Torres’in forma şansı bulması çok daha zor olacak ve böylelikle Torres kendisine daha rahat ilk 11’de forma şansı verecek bir kulüp ile anlaşma yapmak isteyebilir.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık