OFPOF

Newcastle, Ocak Çılgınlığı İçin Hazır

-
308
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Newcastle, Ocak Çılgınlığı İçin Hazır
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Satışı gerçekleştiren Newcastle United kötü gidişata yeni transferler ile dur demeye hazırlanıyor.

Newcastle United'ı satmaya hazırlanan şu an ki sahibi Mike Ashley ile kulübü satın almayı planlayan PCP Capital şirketini temsilen Amanda Staveley, geçtiğimiz çarşamba akşamı Londra’da bir görüşme sağlamışlardı. Görüşmelerin tamamıyla olumlu geçtiği iddia edilirken 250 milyon poundluk teklifin kabul edilmediği ve ikinci teklif olan 300 milyon avroluk teklifin kabul edildiği belirtildi.

Ashley, Newcastle United'ın satışından 350 - 400 milyon avroluk gelir elde edecek ancak satışın transfer dönemine kadar yetişmeyeceği de iddia edilenler arasında yer alıyor. Bu yüzden de transferi şu an ki yönetim, gelecek yönetime danışarak yapacak ve ücreti de yeni yönetimden alacaklar.

Son haftalarda galibiyet yüzü göremeyen ve Premier Lig’deki performans düşüklüğü süren Newcastle United, Ocak ayı transferleri ile toparlanmayı planlıyor ve Liverpool’un şans verilmeyen Danny Ings ve manchester united’dan gönderilmek istenen Luke Shaw için teklif sunmaya hazırlanıyor.

20 milyon sterlinlik bir transfer bütçesine sahip olacak teknik ekip çalışmalara şimdiden başlamış bulunmakta ve bu ücretin en iyi şekilde ödenmesi için çalışmalar yapılıyor.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık