OFPOF

Nasri Her An City'den Ayrılabilir

-
249
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nasri Her An City'den Ayrılabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz gün Tottenham galibiyeti sonrasında açıklamalarda bulunan Guardiola Nasri konusunda da itiraflarda bulundu.

Pep Guardiola, Samir Nasri'nin transfer periyodunda Manchester City'den ayrılma ihtimalinin hala yüksek olduğunu itiraf etti.

Oysa ki yıldzı Fransız futbolcu son Tottenham karşılaşmasında takımının 3-0’lık galibiyetinde önemli bir payı vardı ve etkileyici bir performans sergilemişti.

Geçtiğimiz sezon Sevilla'da oynayan Nasri, manchester united, Real Madrid ve Spurs'a karşı bu yıl yapılan Uluslararası Şampiyonlar Kupası maçlarında oldukça etkili gibi göründü.

Ancak Guardiola, eski Arsenal orta saha oyuncusu yeteneğine hayranlığını dile getirirken, yine de futbolcunun yerinin garanti olmadığını ve 31 Ağustos’un son dakikalarına kadar ayrılma ihtimalinin olacağını da belirtti.

Guardiola; "Orta saha oyuncusu çok var bu yüzden göreceğiz, bu durumu o da çok iyi biliyor ve çok çalışıyor. Transferin son dakikalarına kadar Sevilla ile görüşme halinde kalabiliriz, o da aslında Sevilla’yı kafasından atmış değil ve ben bizimle oynamak isteyen oyuncuları takımımda tutmak isterim. Biz son görüşmelerimizi yaptık bundan sonra ki iş artık yöneticilerde. “ derken Nasri’den de övgü ile bahsetti ve şu sözleri söyledi; “İnanılmaz bir şekilde küçük alanlarda kalma yeteneğine sahip, topu güvende, kendi özel kalitesine sahip.”

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık