OFPOF

Mesut Özil İtalya Yolunda

-
240
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mesut Özil İtalya Yolunda
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Arsenal ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek yıldız oyuncu için Inter Milan devreye giriyor.

Çinli yatırımcıların ekonomik desteği ile kasasını doldurmaya başlayan, Seria A ve Avrupa kupaları mücadelesinde eski günlerine yeniden dönebilmek için yatırımlar yapan Inter Milan kulübü Arsenal’ın yıldız oyuncusu Mesut Özil için girişimler yapmayı planlıyor.

Sezon sonunda Alexis Sanchez’in yanı sıra Özil’in de sözleşmesinin bitecek olması özellikle Arsene Wenger’i çok düşündürüyor ve bu iki oyuncuyu da Ocak ayında göndererek nakit para elde etmek istiyor. Real Madrid’den 42 milyon avro gibi yüksek bir bedel ile 2 Eylül 2013 tarihi itibari ile Arsenal formasını giymeye başlayan türk asıllı Alman futbolcu Inter’in Ocak ayındaki başlı başına ilk hedefi olmuş durumda ve Arsenal yönetimi de 4 sene önce harcanan 42 milyon avronun en azından bir kısmını telafi etmeye sıcak bakıyor.

1 Ocak'tan itibaren başka takımlar ile serbest bir şekilde katılabilmesi için görüşme özgürlüğüne kavuşacak Özil bu sezonu kulübü Arsenal’da tamamlayıp sezon sonunda ücretsiz olarak da İtalya’nın yolunu tutabilir.

Ayrıca iddialara göre Inter Milan kulübü yıldız oyuncuyu Ocak ayında da transfer etmek için girişimlerde bulunacak ancak büyük bonservis ücretleri yerine Joao Mario takası teklifini sunacak.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık