OFPOF

Messi, Barcelona'yı Terk Edecek mi?

-
385
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Messi, Barcelona'yı Terk Edecek mi?
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Lionel Messi'nin Barselona'daki geleceği hala havada ve Manchester City beklemeye geçti.

Lionel Messi, Barselona'daki geleceğini çalkantılı bir transfer penceresinden sonra daha ciddi düşünmeye başladı. Çünkü özellikle Neymar’ı kaybettikten sonra takımdaki eksik noktalara ve Neymar’dan sonraki oluşan eksikliğe bir katkının yapılmamış olması ve antrenörün de kararlarından pek memnun olmadığı biliniyorken Messi şu an pek de mutlu değil gibi. Hem transfer hem de hazırlık dönemini iyi geçiren rakip takım Real Madrid’in bu sezon sonunda gerilerinde kalma riskinden dolayı da Messi hem yönetim hem de teknik heyet ile sürekli olarak özel görüşmeler yapıyor.

Ernesto Valverde’nin takımı her ne kadar ilk iki maçtan kayıpsız ayrılmış olsa da zaman zaman taraftarlardan tepkiler de geliyor ve Messi’nin de Madrid’in gerisinde kalacaklarından endişe duyduğu iddia ediliyor.

Kulüp, transfer işlemlerini açıklamak için Cumartesi günü bir basın toplantısı düzenledi ancak Messi’nin son gelişmelerden ve transferlerden memnun olmadığını yakın çevresine söylemiş.

Henüz kulübü ile yeni sözleşme imzalamayan Arjantinli dünya yıldızının kontratı sezon sonunda sona eriyor ve eski hocası Pep Guardiola da Messi’yi ikna etmeye çalışıyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık