OFPOF

Messi Barcelona ile Sözleşmesini Uzattı

-
387
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Messi Barcelona ile Sözleşmesini Uzattı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Barcelona’lı futbolcu Messi sözleşmesinin bitmesine bir yıldan az kala imzayı attı ama detaylar daha sonra açıklanacak.

Profesyonel futbol yaşamına başladığı günlerden bu yana dünya sıralamasında hep ilk sıralarda yer verilen ve kazandığı altın toplar, yılın futbolcusu gibi ödüller ile sürekli olarak Cristiano Ronaldo ile mücadele içinde olan Messi kulübü Barcelona ile bir kez daha nikah tazeledi.

Şu sıralarda da bir süredir birlikte olduğu Antonella Roccuzzo ile dünya evine girmeye hazırlanan Messi oldukça şaşalı ve gösterişli bir düğün hazırlığı içerisinde. Özel uçaklar, özel davetler, geniş güvenlik önlemleri gibi bir çok konuda her ayrıntının belirlendiği düğün hem magazin hem de spor medyası tarafından merakla bekleniyor.

Barcelona ile olan sözleşmesinde artık 1 yıldan az bir süre kaldığı biliniyor ve geleceğinin yine Barcelona’da devam edeceğine inanılıyordu. Yine de kafasında bir kenarda Arjantin’de futbolu bırakabileceği konuşulurken bu spekülasyonlar da boşa çıktı ve Barcelona’ya imza attığı açıklandı. 12 Temmuz’da antrenmanlara katılacak Lionel Messi’nin yeni sözleşmesi ile ilgili detaylar kulüp tarafından Temmuz ayı içerisinde açıklanacağı belirtildi, bunun için de beklenen tarih muhtemelen Messi’nin kulüp kampına katılacağı tarih olarak görülüyor.

kaynak (espnfc.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık