OFPOF

Manchester United, Inter ile Ivan Perisic İçin Görüşmelere Başlıyor

-
355
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Manchester United, Inter ile Ivan Perisic İçin Görüşmelere Başlıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Manchester United’lı yetkililer Inter Çin’e gitmeden bu transferi bitirmek istiyor.

ESPN FC'ye verilen demeçte, manchester united kulübünün Ivan Perisic için Inter Milan ile görülmeler yapacağı özellikle de önümüzdeki hafta Çin’de yapılacak turnuva turu öncesinde kulüp ve oyuncu ile bir anlaşma yapmaya çalışacaklarını söylendi.

Inter, Hırvat için 55 milyon € talep eden fiyatını düşürmeyi reddetti. Ancak, United oyuncunun değerinin en fazla 40 milyon € olacağını ve fiyatında en fazla bu rakamda olacağı konusunda ısrarlı.

Inter, 25 Temmuz'da Singapur'a geçmeden önce 18 Temmuz'da Çin’e uçacak. United’lı yetkililer ise yolculuktan önce bir anlaşma yapmak istiyor ancak İtalyan kulübü istediği ücret karşılığında bir uzlaşmayı kabul etmeyi istiyor.

Yeni patron Luciano Spalletti, takım arkadaşlarıyla İtalya'da bir eğitim kampına katılmakla görevlendirilen Perisic'in kulüpte kalmasını istedi ancak Pazar günü yaptığı açıklamada, Birleşmiş Milletler'e gitmesinden ve görüşme yapmasından "rahatsız" olduğunu itiraf etti.

Spalletti, Perisic ile bu hafta konuşacak, bu da Inter'in Uzakdoğu'ya uçmadan önce görüşmelerde bir atılım yapmasına neden olabilir.

Manchester United yönetim başkan yardımcısı Ed Woodward Pazar günü oyuncu ve personelle Birleşik Devletler’de görüşmediklerini ve bunun yerine Londra'da kalmayı seçtiklerini söyledi. Ancak oyuncunun önümüzdeki hafta Los Angeles'a gelmesi bekleniyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık