OFPOF

Manchester United, Gareth Bale İçin Hala Umutlu

-
342
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Manchester United, Gareth Bale İçin Hala Umutlu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

''Transferin son gününe kadar birçok şey olabilir.'' diyen Zidane kırmızı şeytanlara Bale konusunda umut verdi.

manchester united, transfer penceresinin 31 Ağustos'ta kapanmadan önce Real Madrid'teki teknik direktör Zinedine Zidane’ın “transferin son gününe kadar daha birçok şey olabilir” açıklamasından sonra halen Gareth Bale’in takımdan gönderilebileceği konusunda umutlu.

Daha öncelerde de Gallerli futbolcu için girişimlerde bulunan kırmızı şeytanlar bu transferin çıkmaza girmesinden şikayet etmiş ve çekilmişti. Ancak hem Zidane’nın son açıklamaları hem de mor menekşelere Mbappe gibi genç ve dinamik bir oyuncunun katılması ile birlikte artık Bale de takımdan ayrılmaya sıcak bakabilir ve Ada'ya gelmeye ikna olabilir.

Bale, Tottenham için Southampton'tan ayrıldığında da Sir Alex Ferguson yine girişimlerde bulunmuş ama başarısız olmuştu.

Bu süreçten sonra yine Tottenham’da yıldızlaşan Galllerli yıldız için yine girişimlerde bulunan kırmızı şeytanlar Madrid karşısında başarısız olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Monaco’lu genç forvet oyuncusu Kylian Mbappe ile anlaşma imzalayan İspanyol ekip artık Bale için çok da ısrarcı olmayabilir ve istediği teklifin gelmesi ile birlikte yıldız oyuncunun gidişine izin verebilir. Jose Mourinho da daha önceki açıklamalar ile bu transfer için istekli olduğunu belirtmişti.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık