OFPOF

Manchester City, Messi ve Mbappe’den Vazgeçti

-
377
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Manchester City, Messi ve Mbappe’den Vazgeçti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İngiliz futbolu devlerinden Manchester City yüksek maliyetli transferlerden vazgeçtiğini belirtti.

Manchester City, bu yaz transfer penceresi kapanmadan önce Lionel Messi ve Kylian Mbappe için büyük para harcamalarını reddetti.

Manchester City Sportif Direktörü Txiki Begiristain bu konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bir süredir futbol dünyası Messi ve kulübü Barcelona’nın sözleşme uzatma konusunda anlaşma sağlandığının açıklanmasına rağmen henüz resmi imzaların atılmamış olmasına dikkat çekiyor.

Bunun üzerine Guardiola ve Messi ikilisinin yeniden bir araya gelmek istediği ve takım içerisinde sorunların baş göstermeye başladığı durumdan memnun olmadığı iddiası üzerine bir süre boyunca Manchester City yetkilileri ve Messi’nin danışmanları transfer için görüşmeler yapmıştı. Bunun üzerine Guardiola ve Messi'nin Etihad’da yeniden bir araya geleceği sık sık konuşulmaya başlamıştı. 

Messi konusunda Txiki Begiristain sorular üzerine “Hadi ama yapmayın, imkansız bir transfer, o Barcelona’da kalacak.” dedi. Ayrıca Txiki Begiristain Mbappe konusunda da kısa açıklamada bulunarak oyuncunun maliyetinin çok yüksek olduğunu ve şu an için bu kadar yüksek miktarlarda transfer harcamaları yapmak istemediklerini açıkça belirtti ve bu transferin ancak düşük miktarlarda olursa gerçekleştirebileceğini açıkladı.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık