OFPOF

Manchester City, Alexis Sanchez Umutlarını Koruyor

-
260
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Manchester City, Alexis Sanchez Umutlarını Koruyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Şilili yıldızı çok isteyen Guardiola, meslektaşı Arsene Wenger’de red ve oyuncunun satılmayacağı cevabını almıştı.

Manchester City hala Alexis Sanchez'e imza attırmayı umut ediyor ancak Arsenal'in satışa çıkmama yönündeki pozisyonunu koruduğu takdirde bu transfer çıkmazı devam edecek gibi duruyor oysa birçok kaynağa göre ise Alexis kulüpten kesin olarak ayrılmak istiyor.

Gunners patronu Arsene Wenger, Paris Saint-Germain'in kendisinin imzalamasını istediği spekülasyonunda Şili forvet oyuncusunun kulüpte kalacağı konusundaki tutumunu yinelemişti ve defalarca kez dile getirmişti.

Sanchez’in, Arsenal kulübü ile olan sözleşmesinde geriye yalnızca bir yıl kaldı ancak Wenger yıldız futbolcunun bir sonraki sezonun sonunda serbest bırakabileceği tehlikeye rağmen satılmayacağını söyledi.

28 yaşındaki oyuncu Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istediğini ancak Arsenal'in Premier League sezonunda sadece beşinci sırada yer alması ile hayallerinin yıkıldığını ve yeniden şampiyonluk mücadelesi verebileceği bir kulüpte yer almak istediğini belirtti.

Bir kaynağa göre ise yıldız futbolcu PSG, Bayern Münih ve Juventus gibi kulüplerde yer alabilmek için düşük maaşı bile kabul edebileceğini belirtti.

Guardiola, Nou Camp'de kendisiyle birlikte çalışıp, Premier League'de ne kadar başarılı olduğunu gördükten sonra Sanchez’i öncelikli hedefleri arasına almıştı.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık