OFPOF

Manchester City, Alexis İçin Raheem Sterling'i Feda Etmeye Hazır

-
244
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Manchester City, Alexis İçin Raheem Sterling'i Feda Etmeye Hazır
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Alexis Sanchez için Arsenal ve Manchester City yeniden görüşmelere başlıyor ve bu sefer teklifte Raheem Sterling de yer alacak.

Yaz transfer penceresi son saatlerine girdiğinde, Manchester City'in Alexie Sanchez'i takas anlaşması için satın almak için Raheem Sterling'i feda etmeye hazırlandığı spekülasyonları futbol dünyasında konuşulmaya başlandı.

Gunners yani Arsenal yönetimi yıldız oyuncunun satışı için tüm işleri ağırdan almış ve yıldız oyuncunun sözleşme uzatacağı ümidi ile görüşmeleri sonlandırmıştı. Ancak Şilili yıldız devamlı olarak kulüpten ayrılmak istediğini belirtmişti. Böylelikle de sezon sonu kulüpten bonservissiz bir şekilde ayrılabilecek Şilili yıldız oyuncu Alexis için Arsenal yönetimi Ocak ayında olabildiğince kârlı bir satış yapabilmek adına kolları sıvamış durumda. Geçtiğimiz gün futbol dünyasına düşen yeni bir bomba ile Arsenal yönetiminin yüzü gülmeye başlamıştı çünkü yıldız oyuncu için manchester united’ın da devreye girmeye hazırlandığı söylenmişti ve böylelikle de yıldız oyuncu için transfer kızışması yeniden başlayacak gibi görünüyor.

Arsene Wenger, Manchester United, Real Madrid ve Chelsea'nin de yıldız oyuncu için ilgilendiğini belirttiği Manchester City yönetiminden yüksek bir teklif bekliyor. City’li yetkililer ise yıldız oyuncu için verilecek bonservis bedeli çok daha fazla yükseltmek yerine Raheem Sterling ve üzerine bonservis bedeli vererek hem kadroda düşünmediği oyuncuyu elden çıkarmış olacak hem de kasasından para akışını dengelemiş olacak.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık