OFPOF

M'Baye Niang Milan'a Dönüyor

-
219
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
M'Baye Niang Milan'a Dönüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Devre arasında Premier Lig ekiplerinden Watford'a gelen Niang sezon sonu kulübüne dönmek istediğini açıkladı.

26 Oca 2017 tarihinde yani bu sezonun devre arasında Milan kulübünden İngiltere Premier Lig ekiplerinden Watford kulübüne kiralık olarak transfer olan santrafor mevkisi oyuncusu M'Baye Niang Watford’da kalmayı reddetti ve kulübüne dönmeye karar verdi.

Bu sezon Milan ile pek fazla forma şansı bulamayan Fransa doğumlu 22 yaşındaki oyuncu Watford ile 16 karşılaşmada forma giyme şansı buldu ancak sadece 2 defa ağları sarsabildi ve pek de beğenilmeyen bir performans sergilemiş olsa da Watford oyuncunun hem etkili alanlarda yer alabilmesi hem de genç yaşı için oyuncuyu ellerinde tutmak istediklerini belirtmişlerdi.

Watford, Premier League sezonunun sona ermesinden bu yana, Marco Silva'nın yerine Walter Mazzarri'nin baş antrenörü değişikliği yapmıştı. Bundan sonra ise gelecek sezonun güçlü kadrosunu kurabilmek adına çalışmalar yapan yeni teknik direktör ve yönetim özellikle de M'Baye Niang’ın potansiyelinden faydalanmak istiyordu.

L'Equipe'e şunları söyleyen M'Baye Niang: "Bana farklı bir ligde oynamama, yeni bir zihniyet yaşamak için bir şans vermiş kulübüme borçluyum, kötü performansımdan dolayı da çok üzgünüm ve burası benim istediğim gibi düzenli olarak oynamama izin verdi. Bu yüzden onlara da minnettarım, gelecek sezon çok daha iyi olacağım ancak ilk hedefim Milan.” açıkça kulüpten ayrılmak istediğini belirtti.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık