OFPOF

Luke Shaw, Ayrılık İçin Şart Koştu

-
294
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Luke Shaw, Ayrılık İçin Şart Koştu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Luke Shaw, Old Trafford'dan kiralık olarak ayrılmak için kulübünden 5 milyon pound istiyor.

manchester united'ın, Tottenham'ın defans oyuncusu Danny Rose’a teklif sunacağı gün geçtikçe daha fazla konuşulmaya başlandı ve Ocak ayında yıldız oyuncu için girişimlerin başlayacağı iddia edildi. Bunun üzerine de Luke Shaw'un yakında Old Trafford’dan ayrılmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Ancak Sun gazetesinin iddialarına göre takımda istenmeyen oyuncular arasında yer almaya başlayan ve Jose Mourinho’nun yeni yıl planlarında yer almayan Luke Shaw takımdan ayrılmak için Ocak ayında 5 milyon poundluk bir ödemenin yapılmasını talep ediyor. Newscastle ve birçok takımın daha onunla ilgilendiği iddia ediliyor ve yıldız oyuncunun kiralık olarak gönderileceği belirtiliyor. Haftada £ 130,000 kazanç elde eden yıldız oyuncu son zamanlardaki performansı ile tüm eleştirileri üzerine toplamış ve kadroda sol bek sıkıntısı yaratmaya başlamıştı. Sun gazetesinin iddasına göre Luke Shaw aynı oranda maaş almak istemiyor ve kiralanacaksa maaşının da artmasını istiyor.

Shaw'ı Southampton'dan transfer etmek için 30 milyon sterlin ödeyen Manchester United'ın oyuncuyu yeniden satılık olarak göndermesi için ise Luke’ın 20 milyon sterlin talep ettiği de iddia edilenler arasında yer alıyor.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık