OFPOF

Liverpool Virgil van Dijk Yarışını Kaybetti

-
315
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Liverpool Virgil van Dijk Yarışını Kaybetti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2014 yılında Alexis yarışını Arsenal'e karşı kaybeden Liverpool kulübü bir kez bir transferden daha eli boş dönüyor.

İlk olarak 2014 yılında Alexis Sanchez’in transferi için birçok farklı ülke takımı ve Ada kulübü ile rekabet içerisine giren ancak hem bonservis ücreti hem de ona sağlanacaklar konusunda sıkıntılar yaşayan Liverpool kulübü taraftarlarını hayal kırıklığına uğratmış ve bu kırıklığı iyileştirecek herhangi bir transfer başarısına imza atamamıştı.

Son zamanlarda ise Southampton kulübünün başarılı stoper mevkisi oyuncusu Virgil van Dijk ile görüşmeler yapmaya başlamıştı. Ancak Liverpool bir kez daha bir transfer girişiminden eli boş döndü.

Pazartesi günü, Merseyside medyasına göre Liverpool bu yarışta da Manchester City, United, Chelsea ve Arsenal’e karşı direnemedi. Hem oyuncuya katabilecek deneyim bu takımlara göre bir nebze daha az hem de maddiyatı çok daha fazla arttıramadıkları için oyuncular ekstrem bir durum olmadığı sürece diğer ada kulüplerini seçiyor.

Liverpool, Jurgen Klopp'un birincil hedefini gözden kaçırmakla kalmadı, ayrıca aşağılanmış duruma da düşmüş oldu. Ancak transfer veya transferler yapmasına kesin gözü ile bakılan köklü kulüp için Kloop’un nasıl bir yol izleyeceği şu an bilinmiyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık