OFPOF

Liverpool Kulüp Rekoru Teklifi ile Lemar’ın Peşinde

-
372
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Liverpool Kulüp Rekoru Teklifi ile Lemar’ın Peşinde
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hafta sonu Arsenal’i bozguna uğratan Liverpool rakibine bir darbeyi de Lemar transferi ile verebilir.

Geçtiğimiz gün 4-0’lık net bir skor ile Arsenal’i kendi evinde mağlup eden Liverpool bir kez daha Londra ekibini bozguna uğratacak hamle peşinde. Dünyaca ünlü Telegraph gazetesine göre Liverpool Arsenal’İn bir süredir peşinde olduğu Monaco’lu yıldız oyuncu Lemar için kulüp rekorunu kıracak 60 milyon avroluk bir teklif sundu.

Fransa'daki kaynaklara dayanarak, Merseysiders'ın Monaco’lu yıldız için bir teklif sunduğu ve yıldız oyuncunun bugünden itibaren araştırılmaya ve soruşturulmaya başlayarak kulüp ile temasların başladığını belirtti.

Üstelik iddiaya göre bu hareket, Philippe Coutinho'nun geleceğine bağlı değil yani Philippe Coutinho kulüpte kalsa da kalmasa da Lemar için bir pozisyon yaratılacak ve ilk 11 gücü arttırılacak.

Liverpool’un, Brezilyalı uluslararası yıldız Coutinho'nun satılmayacağında kararlı olmasına rağmen, Telegraph gazetesi "Barcelona'nın transfer penceresinin kapanmadan final teklifi yapıp bırakılmadığına" değiniyor ve yetkililerin devamlı olarak Liverpool ile görüşme halinde olduğu söyleniyor.

Üstelik bu transfer her ne olursa olsun, Arsenal için bir hedef olan Lemar'a karşı hala Liverpool’lu teknik heyet ve yönetim yıldız oyuncuya karşı istekli görünüyorlar.

Kaynak: www.caughtoffside.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık