OFPOF

Liverpool Alex Oxlade-Chamberlain'i İstiyor

-
404
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Liverpool Alex Oxlade-Chamberlain'i İstiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kloop'un bu oyuncu için 30 milyon pound transfer bedeli vermeye hazır olduğu iddia edildi

İngiltere doğumlu İngiliz futbolcu Alex Oxlade-Chamberlain Ada'da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Son günlerde sıkça Mbappe transferi ile ilgili somut girişimler yapacağı konuşulan Liverpool ekibi bir yandan da diğer mevkiiler ve seçenekleri değerlendiriyor.

Bu sefer ki hedeflerinden birinin ise Alex Oxlade-Chamberlain olduğu iddia edildi. Alex Oxlade-Chamberlain henüz 23 yaşında ve 8 Ağustos 2011 tarihinde 13,80 mil. € bonservis bedeli ile Southampton kulübünden Arsenal’e transfer olmuştu.

Asıl mevkiisi orta saha sağ olan genç yıldız futbolcu, orta saha sol ve merkez orta saha mevkiilerinde de forma şansı bulmuş ve başarılı bir performans sergilemişti. Jurgen Klopp'un 30 milyon pound ödemeye razı olduğu iddia edilen transfer için Liverpool’un bu oyuncuyu transfer etmede ağır bastığı söylendi.

Mohamed Salah’ı da kadrosuna katmayı başaran İngiliz devlerinden Liverpool kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Artık Mohamed Salah ile birlikte forvet hattını güçlendiren Liverpool, topu alıp sürmek yerine boşluklara oyunu açabilecek kabiliyete sahip bir orta saha aranıyor. Bu ismin de Alex Oxlade-Chamberlain olduğu iddia ediliyor.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık