OFPOF

Liam Youlley, Maritzburg United ile Anlaştı

-
283
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Liam Youlley, Maritzburg United ile Anlaştı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz sezon forma şansı bulamayan genç futbolcu Tim Cahill ve Mark Bosnich etkisi ile Liam Youlley transfer oldu.

Güney Afrika Premier futbol Ligi ekiplerinden Maritzburg United, Avustralya'nın genç uluslararası futbolcusu Liam Youlley ile imzasını güvence altına aldı ve kulüp resmi web sitesinde de bu haberi doğrulayıcı resmi açıklamalarda bulundu.

Daha önce Avustralya A-Lig’de Western Sydney Wanderers’da forma giyen ve bu takımın alt yapısından yetişen orta saha oyuncusu, geleceğin en iyi Avustralyalı gençleri arasında sayılıyor.

Genel olarak alt kadroda forma şansı bulan Liam Youlley, burada forma giyememekten ötürü çok şikayetçi olduğunu defalarca kez dile getirmiş ve ayrılmak istediğini belirtmişti. Sezon sonuna gelindiğinde de kulübü ile olan sözleşmesi fesh edilen genç futbolcu, yine ülke sınırları içerisinde kalmayı tercih etti ve Maritzburg United ile sözleşme imzaladı.

Avustralya yıldızı Tim Cahill ve eski uluslararası kaleci Mark Bosnich gibi isimlerin çok beğendiğini açıkladığı genç futbolcu için bu isimler de devreye girdi ve daha fazla forma şansı bulabileceği bir takıma transfer olmasını olanak haline getirdiler. Böylelikle Liam Youlley bu sezon kendisinden beklenen patlamayı yapacak performansı gösterme şansına erişmiş oldu.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık