OFPOF

Lazar Marković Liverpool'da Kalmaya Hazırlandı

-
369
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lazar Marković Liverpool'da Kalmaya Hazırlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ocak ayındaki transfer sezonu açılana kadar kanat oyuncusu Liverpool'da kalacak.

türk transfer sezonu, Cuma gününün gece yarısında sona erdi ve Lazar Marković, fenerbahçe'ye (bu yıl) geri dönmeyi başaramadı. 23 yaşındaki kanat oyuncusu, Temmuz ayının sezon öncesi Liverpool'da hiç iyi zaman geçiremedi ve onun gelişimine yardımcı olabilecek ve ona maçta oynaması için gereken dakikaları verecek bir transfere şiddetle ihtiyacı vardı.

Liverpool, Marković'i Temmuz 2014'te Benfica'dan yaklaşık 20 milyon sterlin karşılığında satın aldı ancak oyuncu Liverpool'da hayal kırıklığı yaratan bir performans gösterdi ve son iki yılını Fenerbahçe, Hull City ve Sporting CP'de kiralık olarak geçirdi. Marković, Türkiye genelinde geçirdiği zamanın çoğunda sakat kaldı ve Fenerbahçe için 21 maçta sadece iki gol attı ancak kulübün bu sezon ekstra hücum ihtiyacı vardı ve Lazar'ın transferi herkes için en uygun olurdu.

Marković Şampiyonlar Ligi için uygun değil, ancak Liverpool Premier League kadrosuna seçildi ve ayrıca FA Kupası için oynaması uygun olacak.

Portekizli oyuncu için transfer penceresi elbette hala açık, ancak Liverpool galibiyeti tutmak için kumar oynuyor olabilir. Marković halen inanılmaz derecede genç ve kendini Klopp'a kanıtlamak için elinde herhangi bir fırsat bulmaya hevesli olacak.

Kaynak: liverpooloffside.sbnation.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık