OFPOF

La Liga, Neymar Transferinin Ödemesini Reddetti

-
505
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
La Liga, Neymar Transferinin Ödemesini Reddetti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

222 Milyon Euro ile dünyanın en pahalı oyuncu transferini gerçekleştiren Paris St. Germain, Neymar için ödeyeceği ücret La Liga tarafından ertelendi.

Tüm futbol dünyasının dört gözle takip ettiği transfer olayı olan Neymar, sonunda Fransız ekibi Paris St. Germain ile anlaşmıştı. Paris St. Germain, Neymar'ın kulübü olan Barcelona ile yapılan transfer görüşmelerini de sonlandırdı ve oyuncunun serbest kalma bedelini ödeyerek futbolcuyu kadrosuna kattığını duyurdu. Barcelona'nın Brezilyalı futbol yıldızı Neymar'a koyduğu serbest kalma bedeli ise 222 Milyon Euro idi. İspanya Ligi olan La Liga bu transferi mercek altına aldı ve gelecek olan ücreti şimdilik dondurdu.

Futbol kurulduğundan beridir bir transfere ödenen en büyük miktar olan 222 Milyon Euro La Liga yöneticileri tarafından reddedildi. Lig yöneticileri konusunda uzman avukatları sadece bu transferi araştırması için görevlendirdi. Barcelona ve Paris St. Germain kulüpleri ve ayrıca futbolcu Neymar bu transfer yüzünden mercek altına alındı.

Futbol tarihinin en pahalı futbolcusu olması beklenen Neymar La Liga tarafından şimdilik bu ünvana sahip olamadı. Gerekli araştırmalar sonlandırıldığında transferi artık kesinleşmesi bekleniyor. Fransız ekibinin taraftarlar ise şimdiden formaları beklemeye başladı.

Kaynak: eurosport.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık