OFPOF

Kylian Mbappe Yarışına Liverpool da Katıldı

-
241
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kylian Mbappe Yarışına Liverpool da Katıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Adı Real Madrid, Chelsea, Manchester United kulüpleri ile anılan Kylian Mbappe için Liverpool 100 milyon poundluk teklif sunacak.

Virgil van Dijk yarışını kaybeden ve bu transfer için yaptığı tüm girişimleri sonuçsuz kalan Ada ekibi Liverpool yeni hedefler peşinde. Ancak uzun bir süredir takımın hem Premier ligde hem de Avrupa sahnesinde başarısız sonuçlar alması ile birlikte yıldız oyuncuların pek de uğrak olmadığı bir kulüp haline geldi Liverpool. Geçmiş dönemlerde de Alexis Sanchez gibi yıldız futbolcuların da yarışını rakiplerine karşı kaybeden Liverpool bu sefer bu tabuları kırmak için kolları sıvamış durumda.

Bu sezon Monaco forması ile harikalar yaratan Kylian Mbappe hem birçok ada kulübünün hem de Avrupa kulübünün dikkatini çekmeyi başarmıştı. Özellikle Real Madrid, Arsenal, manchester united ve Chelsea gibi büyük kulüplerin yer aldığı yarıştan henüz kimin sağ çıkacağı ve kazanacağı netlik kazanmış değil. Konu ile ilgili Kylian Mbappe de herhangi bir açıklamada bulunmadı. Ancak özellikle de Madrid ve Chelsea kulüplerinin yüksek miktarlı bonservis bedelleri ile birlikte somut girişimler yapmaya başladığı gelen duyumlar arasında. Liverpool ise tüm bu takımları sollayarak geçmek için 100 milyon poundu gözden çıkarmış durumda. Liverpool yönetimi bu transferle de kaybedilen Virgil van Dijk sonrasında taraftar ile arasını düzeltmek istiyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık