OFPOF

Kylian Mbappe İkilemde Kaldı

-
384
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kylian Mbappe İkilemde Kaldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Monaco’lu genç yıldız Real Madrid ve PSG arasında ikilemde kalmaya başladığı iddia edildi.

Transfer sezonu başından bu yana hem PSG hem de Real Madrid’in peşinde olduğu Monaco’lu genç yıldız futbolcu Kylian Mbappe Monaco ile hemen hemen tüm bağlarını koparma durumuna geldi ve takımdan ayrılmasına kesin gözü ile bakılıyor. Hem takım içerisindeki arkadaşları hem de yönetim ile bu sezon yıldızı barışmayan genç futbolcu açıkça transfer olmak istediğini belirtiyor.

Ancak oyuncu için hem Real Madrid hem de PSG büyük bir mücadele veriyor.

Neymar’ı Barcelona’dan rekor bir transfer ücreti ile birlikte kadrosuna katan Fransız temsilci PSG yıldız gencin geçen sezon hem Fransa liginde hem de Şampiyonlar Ligi’nde göstermiş olduğu performanstan çok etkilenmiş durumda ve oyuncunun lige çabucak adapte olacağını düşünüyor. Neymar ile birlikte güçlenen kadrosunda Mbappe’nin de yer almasını isteyen teknik ekip bu transferin gerçekleşmesi için yönetimi de baskı altında tutuyor.

Ancak diğer bir yanda da hem Zidane hem de Ronaldo etkisini elinde bulundurulan dünyanın en zengin kulübü Real Madrid bulunuyor. Bundan dolayı da Mbappe idolüm dediği Ronaldo’nun etkisi ile bir adım önde olduğu düşünülüyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık