OFPOF

Keita Baldé Diao, Tottenham Hotspur Yolunda

-
382
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Keita Baldé Diao, Tottenham Hotspur Yolunda
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Transfer sezonu başlangıcından bu yana yıldız futbolcunun transferi için görüşmeler yapan Tottenham mutlu sona ulaşmak üzere.

Serie A takımlarından SS Lazio'da forvet pozisyonunda görev yapan İspanyol asıllı Senegalli futbolcu Keita Baldé Diao Tottenham Hotspur’un gündeminde.

Mirror gazetesine göre İtalyan kulübü Lazio yıldız futbolcu için Juventus’tan gelen teklifi reddetmişti. Çünkü hem kulüp yönetimi hem de teknik heyet direkt olarak rakipleri olan bir kulübe bu oyuncuyu satmak istemediklerini belirtmiş ve Tottenham Hotspur iddiaları hakkında herhangi bir yorum yapmaktan çekinerek bu transferin gerçekleşebileceğini işaret etmişlerdi.

Sözleşmesi gelecek yıl sonunda bitecek olan yıldız futbolcu Keita Baldé Diao’nun hem Tottenham hem West Ham hem de Monaco’nun ilgisi olduğu defalarca kez doğrulanmıştı.

Ancak tüm bu önemli kulüplerin yanı sıra hem maddi yönden hem de Premier Lig etkisinden dolayı Tottenham’ın bir adım önde olduğu iddia edilmişti.

Ayrıca Lazio kulübü de oyuncuyu yeni bir sözleşme için ikna edememişti ve oyuncunun gelecek yıl bonservissiz bir şekilde takımdan ayrılma riskinden dolayı oyuncunun satılmasına ve özellikle de İtalya dışında bir kulübe satışının gerçekleşmesi mümkün gözüküyor.

ESPN FC de bu transfer dedikodularını doğruluyor ve 35 milyon sterlinlik bir anlaşmanın yapılacağını belirtiyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık