OFPOF

Keisuke Honda Valencia’nın Radarında

-
251
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Keisuke Honda Valencia’nın Radarında
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bu sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Japon futbolcu için Valencia devreye girmeye hazırlanıyor.

1 Temmuz 2017 tarihi itibari ile CSKA Moskova’dan, 20,00 mil. € transfer bedeli ile 3 Oca 2014 tarihinde transfer olduğu Milan takımı ile sözleşmesi bitecek olan ünlü Japon futbolcu, Keisuke Honda yeni bir heyecana daha atılabilir.

CSKA Moskova kulübü ile çıkış yapan ve dünya futbolunun dikkatini çekmeyi başaran futbolcu ayrıca milli takımın da en önemli oyuncuları arasında yer alıyor.

Bu sezon bekleneni bir türlü karşılayamayan hatta bir süredir içerisinde bulunduğu kötü durumdan kurtulamayan Milan kulübü Honda’dan da istediğini alamadı ve sadece 8 maçta forma şansı bulabildi. Honda bu maçlarda sadece 1 defa ağları sarsabildi ve kulübüne skor katkısında da bulunamadı ve takımın içerisinde olduğu kötü performansa da ortak oldu.

Sağ ve sol kanatta forma giyebilen asıl mevkisi olduğu on numara pozisyonununda bir zamanlar en popüler oyuncular arasında yer alan Honda için Espnfc tarafından yeni bir iddia atıldı. İddiaya göre kötü günler geçiren ve eski kimliğine kavuşabilmek adına yeni yatırımlar yaparak kadro oluşturmayı isteyen Valencia devre girebilir. Üstelik bonservisi elinde olacak Honda bununla birlikte 5 ayrı takım ile 5 ayrı ligde forma giyebilmiş olacak ve bu alanda bu rakama ulaşan ilk Japon futbolcu olacak.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık