OFPOF

Keisuke Honda Meksika'ya Taşınıyor

-
318
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Keisuke Honda Meksika'ya Taşınıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Japonya'nın Dünya Kupası umutlarına yardımcı olabilmek ve düzenli forma giymek için Meksika’ya transfer oldu.

Keisuke Honda'nın AC Milan'dan Meksika'ya taşınması, onu Japonya'dan daha da uzaklaştırabilir, ancak bu, Asya'nın en yaratıcı yıldızlarından birinin hayata geçirdiği hayati 2018 dünya Kupası eleme kalemleriyle birlikte milli takımın kalbine geri döndüğü anlamına gelebilir.

3 Ocak 2014 tarihinde Rusya Premier Liga ekiplerinden CSKA Moskova takımından Milan’a bonservissiz bir şekilde katılan ancak burada her şey hayal ettiği gibi gitmeyen yıldız Japon futbolcu Keisuke Honda, 14 Temmuz 2017 tarihi itibari ile Meksika Liga MX Apertura ekiplerinden CF Pachuca’ya katılması ile herkesi şaşırttı. Oysa ki yıldız futbolcuyu birçok Japon kulübü ve Avrupa kulübü istemiş, teklif sunmuştu. Ancak o bambaşka bir heyecan ile Meksika’ya gitmeyi tercih etti. Ancak onun için ön görülen konulardan biri Japon milli takımına katılmakta zorluk çekeceği ve yıldız futbolcunun gün geçtikçe daha az fark yaratabileceği konusunda.

Halilhodziç ise yıldız futbolcunun arkasında durarak, "Milli takımın Honda'ya ihtiyacı var, en iyi gol atıcı ve en iyi pasördür, onun düzenli olarak forma giymesi lazım ve Meksika farklı bir heyecan olabilir.”

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık