OFPOF

Jose Mourinho: "De Gea %100 Takımda Kalacak"

-
256
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jose Mourinho: "De Gea %100 Takımda Kalacak"
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

United menajeri Mourinho, "mutlu ve odaklanmış" De Gea'nın bu yaz Old Trafford'da kalmasını beklediğini belirtti.

Jose Mourinho dünyaca ünlü kalecisi De Gea’nın %100 takımda kalacağını iddia etti ve oyuncu için Real Madrid takımından gelecek tüm tekliflere şimdiden kapısını kapattı.

Santa Clara’da Madrid’e karşı Pazar günü Uluslararası Şampiyonlar Kupası çatışmada Sergio Romero ile kaleci görevlerini paylaşacak De Gea son üç yıldır Real Madrid ile çok fazla ismi anılıyor ancak bir türlü bu transfer görüşmeleri istenilen seviyelere gelmiyordu hatta şöyle diyebiliriz Madrid hep eli boş dönüyordu. Bu sezon başından bu yana da De Gea ile ilgilenmeye başlayan Madrid için bu sefer de ünlü teknik direktör Jose Mourinho kapıları kapatmış durumda.

Maç öncesi düzenlediği basın toplantısında konuşan United menajeri Mourinho, "mutlu ve odaklanmış" De Gea'nın bu yaz Old Trafford'da kalmasını beklediğini belirtti.

"Bu sezon gitmeyeceğini garanti ediyorum," dedi Mourinho. "Ve duygularım onun gitmesinin çok zor olduğundan yana” dedi.

United menajeri Mourinho sözlerine şöyle devam etti;

“O çok düz ve dürüst bir çocuk, bu sezon gerçekten bir kulübe çok yaklaşmıştı ancak olmadı ve artı bu süreçten sonra da takımdan kalacağına eminim. Son gelişmelerden sonra da onun artık Madrid’e çok sıcak bakacağını sanmıyorum.” dedi.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık