OFPOF

Jonny Evans Yarışı Kızışıyor

-
241
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jonny Evans Yarışı Kızışıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Manchester City, Jonny Evans yarışında West Ham ve Everton ile mücadele etmek zorunda.

30.06.2019 tarihine kadar Premier Lig kulübü West Bromwich ile sözleşmesi bulunan ve geçtiğimiz yaz transfer döneminde adı çok kez Manchester City ile anılan yıldız oyuncu Jonny Evans için West Ham ve Everton kulüpleri de sıraya girmeye başladı ve City kulübü yetkilileri Ocak ayında yıldız oyuncuyu Etihad’a getirmek için yüksek bonservis bedeli ödemek zorunda kalabilir.

manchester united altyapısından yetişen ve yıllarca burada iyi bir performans sergileyen Jonny Evans, 29 Ağustos 2015 tarihinde West Bromwich'e transfer oldu ve burada güçlü performansı ile tecrübesini birleştirmeyi başardı. Kısa sürede kaptanlığa yükselen yıldız oyuncu 67 defa da Kuzey İrlanda milli takım formasını giymeyi başardı.

29 yaşındaki yıldız oyuncuyu Pep Guardiola da övmüş ve takımda görmek isteyebileceğini açıklamıştı, yaz transfer döneminde yoğun anlar geçiren City bu transferi ertelemek zorunda kalmıştı. Ancak harika performans sergilemeye başlayan ve takımının bu gidişatını bozmak istemeyen Pep Guardiola kadrosunu Jonny Evans ismi ile güçlendirmeyi planladığı iddia edilmişti. Ancak kadrolarında defans problemi yaşayan West Ham ve Everton kulüpleri de yıldız oyuncu için Ocak ayında girişimlerde bulunacak.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık