OFPOF

James Rodriguez Kişisel Nedenlerden Dolayı Takımdan Ayrılmak İstiyor

-
273
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
James Rodriguez Kişisel Nedenlerden Dolayı Takımdan Ayrılmak İstiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Manchester United ve Milan kulüplerinin ilgilendiği James’in kişisel nedenlerden dolayı ayrılmak istediği açıklandı.

22 Tem 2014 tarihinde Monaco kulübünden 75,00 mil. € bonservis ile birlikte Real Madrid kulübüne katılan Kolombiya doğumlu 25 yaşındaki futbolcu James Rodriguez, bu sezon takımı ile 33 karşılaşmada forma giydi ve 8’i La Liga’da olmak üzere toplamda 11 gol bulan James Rodriguez, 13 asist ile de takımına skor katkısı yapma konusunda pay sahibi oldu.

Daha önceler de Premier Lig ekiplerinden Chelsea’nin de uzun uğraşlar verdiği transferlerde tüm takımlar eli boş dönmüştü. Çünkü hem Madrid yönetimi hem de teknik heyeti bu genç futbolcudan oldukça memnundu. Üstelik takım içerisindeki uyumu da oldukça iyi haldeydi. Ancak bu sezon sebebi bilinmeyen bir şekilde sezon sonunda takımdan ayrılabileceğini belirten James herkesi şok etmişti.

30.06.2020 tarihinde kulubü ile olan sözleşmesi sona erecek olan Kolombiyalı yıldız futbolcunun sadece kişisel nedenlerden dolayı kulüpten ayrılmak istediği belirtildi. Konu ile ilgili geçtiğimiz günlerde hem teknik direktör Zidane hem de yıldız futbolcu Ronaldo açıklamalarda bulundular.

manchester united ve Inter Milan'ın yıldız futbolcunun peşinde olduğu şu an transfer kulislerinde en çok konuşulanlar arasında. Ancak hem Ronaldo hem de Zidane oyuncudan memnun olduklarını, kalması gerektiğini ve transfer olmayacağını umduklarını belirttiler. Ancak gerçek sebebi açıklamayan Zidane oyuncunun bazı kişisel nedenlerden dolayı ayrılmak istediğini ve buna da saygı duyduğunu belirtti.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık