OFPOF

Hulk Premier Lig'de Oynamak İstiyor

-
278
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hulk Premier Lig'de Oynamak İstiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Shanghai SIPG kulübü ile 3 senelik daha sözleşmesi olan Hulk buna rağmen teklifleri değerlendireceğini açıkladı.

Hulk her zaman Premier Lig’de oynamanın hayalini kurduğunu itiraf etti. Forvet bölgesinin hem sağ hem sol hem de orta bölümünde oynayabilen ve bir zamanlar en iyi forvetler arasında gösterilirken bir anda para kokan transfer hareketleri gerçekleştirmeye başlayan ve dünya futbolu üzerindeki popülerliğine leke sürdüren futbolcu, şu sıralar yaptıkları transferler ve yatırımlar ile futbol pazarını genişletmeye çalışan, sadece teknolojide değil diğer spor dallarında olduğu gibi futbolda da gelişim kaydetmek isteyen Çin kulüplerinden Shanghai SIPG takımında forma giyiyor.

Özellikle 2011 - 12 sezonunda Porto forması ile harikalar yaratan Hulk, o sezon toplamda 39 karşılaşmada forma giymiş ve 21 gol 14 asist ile takımına skor katkısı yapma başarısı göstermişti.

Uzun bir süre yetiştiği Brezilya kulüplerinden sonra Japonya'da forma giymiş ve bu takma ismi de orada almıştı. Yetiştirdiği futbolcular ve scout ekibi ile tanınan Porto kulübünün dikkatini çeken Hulk, buraya 19,00 milyon euro transfer bedeli ile transfer olmuştu.  Devamlı olarak artan bonservis bedeli ile transfer olan Hulk, kulübü ile 3 senelik daha sözleşmesi olsa da, hayalinin Premier Lig’de forma giymek olduğunu ve her zaman her teklife açık olduğunu ESPNC muhabirlerine itiraf etti. Premier Lig ekiplerinin birçoğu ise kuşkusuz Hulk gibi güçlü bir forvete sahip olmak isteyecektir.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık