OFPOF

Héctor Bellerín Arsenal’de Kalabilir

-
249
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Héctor Bellerín Arsenal’de Kalabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bu sezonki iyi performansı ile City’nin ve Barcelona’nın dikkatini çeken genç yıldızın arkadaşı Nacho onun Arsenal’de kalacağını belirtti.

Barcelona alt yapısında yetişen ve ilk olarak buradan Arsenal alt yapısına giden ardından da ilk profesyonel imzayı 22 Kasım 2013 yılında Watford’a atan genç İspanyol futbolcu Héctor Bellerín bu sezon başarılı bir performans sergilemişti. Bu performansın ardından ise hem Manchester City hem de eski yuvası Barcelona oyuncunun peşine düştüğüne dair dedikodular yayınlanmaya başlamıştı.

30.06.2023 tarihine kadar kulübü ile sözleşmesi bulunan genç yıldız futbolcu, sağ bekte forma ana mevki olarak forma giyiyor ama ihtiyaç halinde Arsene Wenger onu ileri sağda da kullanmıştı. Bu sezon kulübü ile 42 karşılaşmada forma giyen ve 1 gol 5 asist ile de takımına skor katkısı yapma başarısı gösteren Héctor Bellerín, henüz A milli İspanyol takımı ile hiç milli heyecan yaşamadı.

Takım arkadaşı Nacho Monreal ise geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda en yakın arkadaşlarından biri olarak bilinen Héctor Bellerín’in takımda kalacağını belirtti.

Neredeyse kesinlikle kulüpte kalacak dediği Héctor Bellerín için, Wenger’in de onu çok beğendiğini belirtti ve pazarlıkların sonuçsuz kalacağını düşündüğünü belirtti.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık