OFPOF

Harry Kane Çok Mutlu, Ancak Yurt Dışına Çıkmak İstiyor

-
335
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Harry Kane Çok Mutlu, Ancak Yurt Dışına Çıkmak İstiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İngiltere futbolunun son yıllardaki en skorer oyuncusu Harry Kane Ada dışına çıkma konusunda istekli.

Harry Kane, Tottenham'dan mutlu olduğunu belirtti ancak kariyerini ileriki yıllarda yurt dışına transfer olarak devam ettirebilir.

Formdaki forvet, İngiltere forması ile Perşembe günü Wembley'de Slovenya karşısına çıkacak olması ve son iki sezonda Premier Lig'in en skorer ismi olarak Golden Boot’u kazanan yıldız oyuncunun son yıllarda performasını ne kadar üst konuma çıkardığını gözler önüne seriyor.

Medya haberlerinde yıldız oyuncu için Real Madrid ile bağlantı kurdu ancak yakında Tottenham'ı terk etmeyi planladığına dair hiçbir işaret vermedi.

Kane, yurtdışında oynamak isteyip istemediği sorulduğunda bir İngiltere basın toplantısında şunları söyledi: "Asla hayır ya da evet demeyeceğim, hiçbir şeyi ekarte edemezsiniz.” dedi.

''Kesinlikle yapmak istemediğim bir şey değil, ama bazı şeyleri sadece bu tarz düşünceler ile yönetemezsiniz.” diyerek sözlerine devam eden 24 yaşındaki İngiliz oyuncu, 14 Mayıs 2013 yılında Leicester City’den kiralıktan döndüğünde kadroda düşünülmeyecek bir oyuncu olarak nitelendirildi ancak yoğun çalışmaları sayesinde bu noktaya gelmeyi başarmıştı. Tottenham forvet oyuncusu Kane Slovenya maçı için ise geçen yıldan bu yana Slovenya’nın çok ilerlediğini belirtti.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık