OFPOF

Gylfi Sigurdsson, Tıbbi Rapor Sonrasında Everton’a Katılabilir

-
457
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gylfi Sigurdsson, Tıbbi Rapor Sonrasında Everton’a Katılabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Takım ile antrenmanlara geç çıkan ve ABD’deki turnuvaya katılmayan oyuncu da Everton’a transfer olmak istiyor.

Birden fazla rapor ve habere göre Everton, Swansea oyun kurucu Gylfi Sigurdsson için 45 milyon sterline kadar çıkabilecek bir anlaşmaya razı oldu. Raporlara göre, İzlandalı yıldız futbolcu, Çarşamba günü Goodison Park'a uzatılmış transferini nihai olarak tamamlayacak.

Swansea'nın başlangıçta 27 yaşındaki yıldız oyuncu için 50 milyon sterlinlik değer biçiyor olsa da, Everton nihayet transfer sezonundaki bir numaralı hedef isime kavuşuyor hem de daha uygun bir bonservis bedeli ile.

Sigurdsson, Everton'ın ilgisinin netleşmesinden sonra Swansea'nın ABD'ye yapacağı turnuva turundan çekilmiş ve bu da oyuncunun da Everton kulübüne transfer olmak istediğini açıkça ortaya sermişti.

Swansea'nın Birleşik Devletler'den geri dönmesi üzerine ilk defa takım ile antrenmanlara çıkan yıldız futbolcu, cumartesi günü Southampton ile yapılan karşılaşmada forma giymemişti. Takım içinde bir takım problemlere de yol açan bu anlaşmazlıklar ile birlikte yıldız oyuncunun artık kulüpten ayrılacağına kesin gözü ile bakılıyor.

Swansea, Sigurdsson için iki Everton teklifini reddetti, ancak Toffees'in patronu Ronald Koeman geçtiğimiz hafta sonu yaptığı açıklamada, iki kulüpteki görüşmelerin bozulduğuna dair haberlerin ardından anlaşmanın hala mümkün olduğunu söyledi.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık