OFPOF

Guardiola, Jesus Navas'ı Elinde Tutmak İstiyor

-
239
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Guardiola, Jesus Navas'ı Elinde Tutmak İstiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir süredir Sevilla'ya geri döneceği iddia edilen Navas için Guardiola'nın 1 yıllık sözleşme uzatma teklifi sunmak istediği belirtildi.

04.06.2013 tarihinde 17.5 Milyon € bonservis ile İspanyol Sevilla takımından yeni bir yapılanma içerisine girmiş ve yıldızlar akımına uğramış Manchester City’e transfer olan Jesus Navas için bir süredir dünya spor basınında yeniden Sevilla kulübüne döneceği iddia ediliyor.

31 Yaşındaki orta saha oyuncusu, gol anlamında çok fazla katkıda bulunamasa da orta sahadaki demolize oyunu ve pas trafiğindeki etkin rolü her zaman City için vazgeçilmez oyuncular arasında yer almasına imkan sunmuştur. Ancak bu sezon sonunda yeniden Sevilla kulübüne dönüş yapabileceği iddia edilirken 30.06.2017 tarihinde sözleşmesinin sona erecek olması her türlü ihtimalin açık olduğunu açıkça gözler önüne seriyor. Kulübün henüz resmi bir sözleşme uzatma teklifinde bulunmamış olması ve açıklama yapılmamış olması da Sevilla kulübünün elini güçlendiriyor.

Ancak Guardiola’nın bir yıllık uzatma teklifi düşündüğünü ve Navas'ı Etihad’da tutmak istediği belirtiliyor.

Geçtiğimiz haftalardaki etkin rolleri ve geri dönüşlerdeki üstün performansı Navas’ın halen iyi bir orta saha oyuncusu olduğunu kanıtlıyordu. Üstelik Guardiola da maç sonunda Navas’ın Hazard ve Alexis’e karşı bu sezon iyi performans sergilediğini ve onun üstün bir futbolcu olduğunu belirtti.

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık