OFPOF

Guangzhou Evergrande Paulinho'yu Bırakmayacak

-
260
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Guangzhou Evergrande Paulinho'yu Bırakmayacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Son açıklamalara göre Barcelona'da oynamak isteyen Paulinho için kulübü Guangzhou Evergrande'de onay çıkmadı.

Guangzhou Evergrande kulüp başkanı, Paulinho’nun Çin Süper Ligi sezonunun sonunda Barcelona'ya katılma imkânını reddedildi ve son lig şampiyonunun yıldız futbolcu ile birlikte üç ayrı kupada da başarı elde etmeye devam edeceğini belirtti.

İki kez Asya şampiyonu olan Şanghay SIPG’nin iyi bir yolda olduğunu belirten kulüp başkanı Xu Jiayin, daha önceden gelen teklifi reddettiklerini ve teklifin yenilense dahi yıldız futbolcu Paulinho’nun kulüpte kalması için her yolu deneyeceklerini ve onu satmayı düşünmediklerini belirtti.

Xu, "Paulinho ile ilgili olarak, sezonun sonuna kadar tartışacak bir şey yok" dedi. "Duygularını tamamen anlıyoruz, ancak kulübün durumunu anlayabileceğini umuyoruz, zorlu bir sezonun ortasında bir ana oyuncunun ayrılmasına izin veremeyiz. Bu tüm planlarımızı yok eder ve geleceğimizin umutlu ilerleyişinde sekmeler olur.” dedi.

"Şimdi sezonun yarısına varıyoruz ve finansal durumumuzu değerlendirmeliyiz, ancak ekibin durumunu da hesaba katmalıyız.” diyerek sözlerine devam eden kulüp başkanı Xu Jiayin, her ne kadar açık kapı bırakmış olsa da sezon sonuna kadar oyuncuya gelen tüm teklifleri reddetmek istediklerini vurguladı.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık