OFPOF

Feyenoord'un Aklı Hâlâ Robin Van Persie'de

-
475
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Feyenoord'un Aklı Hâlâ Robin Van Persie'de
0 izlenme
Ofpofer
-

Hollanda Ligi Eredivisie'nin son şampiyonu Feyenoord, Fenerbahçe'de oynayan eski futbolcusu van Persie'yi gündeminden çıkarmış değil.

Feyenoord bu transfer döneminde kadrosunu güçlendirdi, fakat kadro henüz tamamlanmadı. Robin van Persie'nin adım atması bekleniyor.

Rotterdam ekibi hâlâ van Persie'ye imza attırma ümîdinde. Tecrübeli futbolcu Hollanda şampiyonuyla bağını koparmadı, fakat transfer aşamasına henüz gelinmedi.

Teknik direktör Giovanni van Bronckhorst, takıma katılan Sam Larsson'la birlikte kadronun tamamlandığını söylese de, ülkenin önemli gazetelerinden Algemeen Dagblad'a göre kadroya bir isim daha katılacak. Feyenoord, milli oyuncuyu kadroya dahil etme ümîdini koruyor fakat fenerbahçe'nin oyuncuyla ilgili kararını beklemek durumunda.

Feyenoord'un van Persie'yi kadroya katmak için tek isteği, oyuncunun kulüple bağlarının koparması. Bu yüzden bu transferin gerçekleşmesi, Fenerbahçe'nin tutumuna bağlı. Giovanni van Bronckhorst'un ekibi, van Persie'nin Fenerbahçe'deki geleceğini merakla bekliyor.

Kaynak: goal.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık