OFPOF

Fernando Torres Meksika'ya Gidiyor

-
228
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Fernando Torres Meksika'ya Gidiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyaca ünlü futbolcu Fernando Torres Meksikalı kulüp Queretaro ile transfer görüşmeleri yaptığı ortaya çıktı, oyuncu bu takıma sıcak bakıyor.

Atletico Madrid takımı ile adını duyuran daha sonra şansını İngiltere'de deneyen ancak istediği başarıyı gösteremeyen İspanyol futbolcu Fernando Torres eski takımına tekrar geri dönmüştü. Gelen transfer iddialarına göre Fernando Torres sıra dışı bir ülkeye transfer olmak üzere. 33 yaşındaki Fernando Torres Meksika'daki Queretaro kulübü ile transfer görüşmelerine başladığı ortaya çıktı. Fernando Torres kulüp ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığı ise gelen iddialar arasında.

Dünyanın en ünlü spor kanalı ESPN tarafından yapılan bir habere göre Atletico Madrid takımı ile olan sözleşmesi bu sene sona eren 33 yaşındaki Fernando Torres gelecek sezon Meksika'ya gidebileceği konuşuldu. Queretaro takımı Torres'in senelik ücretini gelecek olan sponsorlar ve forma satışından ödeyeceği iddia edildi.

La Liga'da takımı adına geçtiğimiz sezon 8 gol atan Torres eski gücünden çok uzakta olduğu bu yüzden de üst düzey takımlarda oynamak yerine düşük profilli takımlarda oynamayı istediği öğrenildi. İki taraf arasındaki görüşmelerde sona gelindiği de gelen bilgiler arasında.

Kaynak: www.eurosport.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık