OFPOF

Fatih Terim Milli Takım'ı Bıraktı ve Tazminatının Miktarı Akıllarda Kaldı

-
324
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Fatih Terim Milli Takım'ı Bıraktı ve Tazminatının Miktarı Akıllarda Kaldı
0 izlenme
Ofpofer
-

Fatih Terim, Milli Takımlar Teknik Direktörlüğü görevinden istifa etti. Alacağı tazminat beynimize kazındı.

Türkiye futbol Federasyonu yöneticileri ile Fatih Terim arasında geçen toplantıdan istifa sonucu çıktı.

Gündem Fatih Terim

Gündem Fatih Terim

Son günlerde Fatih Terim ile ilgili çokça haber görür olduk. Gerek Milli Takım gerek kavga gerek ise Rüştü Reçber ile olan tartışmasıyla sıkça gündemde olan Fatih Terim, Milli Takımlar Teknik Direktörlük görevinden istifa etti.

2018 Dünya Kupası

2018 Dünya Kupası

Eleme grubunda 11 puanla 3. sırada bulanan Milli Takım'ın performansı hep eleştiriliyordu. Bir iyi bir kötü giden dünya Kupası performansı şu anda normal düzeye dönecek gibiydi ki bu defa da teknik direktörlük koltuğu boş kaldı.

Alaçatı Olayı

Alaçatı Olayı

Son zamanlarda Fatih Terim'i yine futbol dışında bir haberle görür olduk. Alaçatı'da bir mekana damatlarıyla giden Fatih Terim'in kavgaya karıştığını çoğumuz okumuşuzdur.

Kebapçı Selahattin

Kavganın diğer tarafı olan Selahattin Aydoğdu'nun gözünden olay günü.

Fatih Terim Basın Toplantısı

Tabii bir de olayı ikinci taraf olan Fatih Terim'den dinlemek lazım.

TFF - Terim Toplantısı

TFF - Terim Toplantısı

Bu olayların ardından Fatih Terim'in görevini bırakıp bırakmayacağı merak konusu olmuştu. Bazı futbol otoriterlerine göre, Milli Takım'ın oynadığı futbol zaten iyi değilken, bir de bu futbol dışı olayla Fatih Terim karşımıza çıkınca, iyiden iyiye topun ağzına gelmişti. Geçtiğimiz günlerde Türkiye Futbol Federasyonu yöneticileri ile bir araya gelen Fatih Terim, yapılan toplantının sonunda istifa etti. Tabii bu istifa karşılıklı olarak anlaşıldı. Buraya kadar her şey normal. Bir de gelelim Fatih Terim'in alacağı tazminata.

Tazminat

Tazminat

Sözleşmesine göre hala 1 yıl daha Milli Takım'ın başında olabilecekken, TFF ile yaptığı görüşmelerde istifa kararını almıştır. Fakat istifa ederken aldığı tazminat miktarı da dudak uçuklatan cinsten; 3.5 milyon euro! Şu zamanlarda futbolculara verilen astronomik ücretler bizleri şaşırtırken, görevini bırakan birine bu paranın verilmesi de gayet normal şekilde şoka uğrattı. Ne diyelim, paraya alan da veren de memnunsa bize susmak demek düşer.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.