OFPOF

Everton, Bas Dost’un Peşinde

-
286
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Everton, Bas Dost’un Peşinde
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Portekiz ekibi Sporting CP’de forma giyen Bas Dost, Everton yetkilileri tarafından bir süredir izleniyor.

Kulübe yakın kaynakların ESPN FC’ye verdiği demeçler ile birlikte Everton’un gol yollarındaki problemlerini çözmek adına Bas Dost’un önemli bir ilgiye tabi olduğu ve yıldız oyuncunun bir süredir gözlemciler tarafından izlendiği belirtildi. Özellikle Lukaku’nun gidişi ile birlikte forvette sıkıntılar yaşayacağı ön görülen ardından da Wayne Rooney’in alınması ile bir nebze de olsa rahatlama hissedileceği düşünülse de sezon başından bu yana Wayne’nin de hem sahada hem de özel hayatında problemler yaşaması ile birlikte Everton Ocak ayında gözünü yine forvet oyuncularına çevirecek.

Everton, yedi Premier League karşılaşmasında sadece dört gol bularak vasat bir performans sergiledi. Bu da onların şu an 16. sırada olmalarını gayet rahat açıklıyor.

Toffees, Wayne Rooney ve Sandro Ramirez'i getirmesine rağmen beklediği performansı bir türlü alamadı ve teknik heyetin de zorluk çekmesine sebep oldu.

Ocak ayında transfer penceresi açıldığında Ronald Koeman bir forvet oyuncusu ile imzalamaya kararlı, Hollandalı hemşerisi Dost da bu alan için en uygun ve iyi oyunculardan biri olabilir.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık