OFPOF

Diego Costa Transferi Resmen Açıklandı

-
264
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Diego Costa Transferi Resmen Açıklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Chelsea’li yıldız oyuncu Diego Costa eski kulübüne yeniden 1 Ocak itibari ile katılacak.

Forvet mevkiinde forma giyen Brezilya uyruklu 2013'te İspanyol vatandaşlığına geçen futbolcu Diego Costa’nın Atletico Madrid’e transferi ilk defa Atletico Madrid kulübünün resmi Twitter hesabı üzerinden duyurusu yapıldı.

7 Ekim 1988 Lagarto, Sergipe, Brezilya doğumlu yıldız oyuncu 1 Temmuz 2014 tarihi itibari ile 38,00 mil. € bonservis bedeli ile Ada ekibi Chelsea’nin yolunu tutmuş ve 3 boyunca harika performans sergilemişti. Bir süredir dünyaca ünlü teknik direktör Conte ile problemler yaşadığı bilinen yıldız oyuncu için birçok dünya kulübünden teklif gelmiş olsa da defalarca kez yalnızca eski kulübü Atletico Madrid’de forma giymek istediğini ve başka bir kulüpte futbol yaşamını sürdürmek istemediğini belirtmişti. Dün itibari ile hem Diego Costa’nın hem de Atletico Madrid’İn istediği oldu ve ikili anlaşma sağladı. Chelsea kulübüne ise toplamda 62,00 mil. € bonservis bedeli ödeyecek İspanyol ekip kadrosunu yıldız oyuncu ile yeniden güçlendirdi.

1 Ocak'ta bir sonraki transfer penceresinin açılması ile eski kulübüne yeniden katılacak Diego Costa çok heyecanlı ve mutlu olduğunu belirtti.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık