OFPOF

Diego Costa Kiralanacak

-
271
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Diego Costa Kiralanacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir medya kuruluşuna açıklama yapan Costa bir kulübe kiralık olarak gittikten sonra transfer yasağının kalkarak Atletico'ya transfer olacağını açıkladı.

Daha öncelerde de teknik direktör Conte’nin kendisini gelecek yıl planlarında düşünmediğini bildiğini ve bunun üzerine eski kulübü Atletico Madrid ile bir görüşme yaparak anlaştığını belirten Diego Costa için kötü haber geçtiğimiz günlerde FIFA tarafından Atletico kulübüne transfer yasağı verilmesi ile gelmişti. Bu yasak ile birlikte herhangi bir oyuncuya lisans çıkartamayacak hatta elindeki oyuncu kadrosunu eritmek zorunda olacak Atletico Madrid kulübü Costa transferini de ertelemek zorunda kaldı. Ancak Costa’yı sıkıntılı günler bekliyor. Çünkü hem kulüp yöneticileri hem de teknik ekip Costa’dan pek de memnun değil, üstelik yüksek maaş alıyor olması da kulüp kaynaklarını zora sokuyor. Performans olarak da pek karşılığı alınmamaya başlayınca Conte forvet alanını daha uygun fiyatlarda daha güçlü bir ekip ile güçlendirmek istiyor.

Ülkesi İspanya medyasından bir yayına açıklamalarda bulunan Costa Chelsea’den kesinlikle ayrılacak ama bu Atletico olmasa bile kiralık başka bir kulüp olacak. Böylelikle de 6 ay veya 1 seneyi orada doldurarak ardından Atletico’nun da yasağı kalınca eski yuvasına kavuşmuş olacak.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık