OFPOF

Demarai Gray Yeni Sözleşme İmzalayacak

-
360
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Demarai Gray Yeni Sözleşme İmzalayacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İngiliz kulüplerin dikkatini çekmeye başlayan Demarai Gray takımı Leicester City ile yeni sözleşme imzalayacak.

4 Ocak 2016 tarihinde 5,10 mil. € bonservis bedeli ile altyapısından yetiştikten sonra ve A takıma çıkma başarısı gösterdiği Birmingham kulübünden ve şampiyonluktan sonra yeni sezona başlamış Leicester City’ye transfer olan ancak takımının o sezon kötü gidişatına kendisinin de dur diyemediği İngiliz 21 yaşındaki genç oyuncu Demarai Gray gelecek vaadeden en iyi oyunculardan biri olarak anılıyordu.

Sol kanat, sağ kanat ve on numara mevkilerinden forma giyebilen genç yıldız Demarai Gray, bu sezon formunu bulmaya başladı ve 5 karşılaşmada da forma giyme başarısı gösterdi. Ayrıca 1 gol ve 1 asist ile de takımına skor katkısı yapmayı başaran genç oyuncu Demarai Gray için transfer sezonu içerisinde Spurs ve Bournemouth kulüplerinden teklifler gelmiş ancak takımda kalmayı tercih etmişti. Kendisinden memnun olan teknik heyetin de yıldız oyuncuyu bırakmaması ile kulüp bağları daha da derinleşmeye başladı ve oyuncunun yakın zamanda da bu gelecek vaadeden performansının daha iyi bir sözleşme ile ödüllendirileceği konuşulmaya başlandı.

Leicester menajeri Craig Shakespeare’in de övgü ile bahsettiği genç yıldız için haftada 25.000 pound'luk maaşının iki katına çıkarılacağı iddia edildi.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık