OFPOF

Dani Alves, Alexis’i PSG’de Görmek İstiyor

-
246
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Dani Alves, Alexis’i PSG’de Görmek İstiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Şili ve Brezilya’nın karşılaştığı son maçtan sonra açıklamalarda bulunan Dani Alves eski takım arkadaşını övdü.

Dani Alves,  Rusya'daki 2018 dünya Kupası için umutları sona erdikten sonra Şilili eski takım arkadaşı Alexis Sanchez'in Paris Saint-Germain’e ve Neymar'a katılmasını istediğini belirtti.

Brezilya'nın geçtiğimiz gün Şili'yi mağlup ettiği karşılamadan sonra samimi pozlar veren ikili soyunma odasından çıktıktan sonra soru yağmuruna tutuldu. Özellikle de Dani Alves eski takım arkadaşına övgüler yağdırdı.

Yaz sezonunda PSG'ye katılmasından bu yana iki gol atan ve tüm mücadelelerde iki asist katkısında da bulunan Alves, maçtan sonra Sanchez'in Paris’e gelmesi gerektiğini ve orada çok daha iyi önem kazanacağını belirtti.

Alves, her iki takım tarafından kullanılan karışık bölgede gazetecilere verdiği demeçte yıldız oyuncu Alexis Sanchez için "Birçok takım tarafından aranıyor" dedi. "Bize gelmesi güzel olur, her zaman minnettar olacağım, nereye giderse gitsin onun için en iyisini istiyorum çünkü çok iyi dostuz.” dedi.

Alves, eski Barselona takım arkadaşı Sanchez ile bu konu hakkında konuşup konuşmadığını sorduğunda şunları ekledi: "Konuşmak istemiyordum çünkü ne kadar zor olduğunu biliyorum ve aynı zamanda insanları bir şeyleri olabilecek bir şekilde yorumlamayı istemedim çünkü profesyonellikten şüpheleniyorum.“ dedi.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık