OFPOF

Claudio Lotito, Keita Balde Hakkında İlginç Bir İddia Ortaya Attı

-
384
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Claudio Lotito, Keita Balde Hakkında İlginç Bir İddia Ortaya Attı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Lazio başkanı Claudio Lotito, Keita Balde'nin bu yaz West Ham'a geri döndüğünü iddia etti.

Transfer sezonunda AC Milan ve Tottenham da dahil olmak üzere birkaç takımla görüşen 22 yaşındaki Lazio şefi, anlaşmanın tamamlanmadığını iddia etti ve aynı iddiaya göre forvet Juventus'a geçmek istediği için hiçbir anlaşma yapılmadı. Kulüp fiyat istiyor.

Sezonun sonunda sözleşmesi sona eren Keita, Lazio'nun İtalyan Süper Kupası'nı kazanmasının ardından kulübe yeni bir teklifte bulunulduğunu ve bu yaz üç hamleyi reddettiğini söylerken, West Ham'dan 32 milyon avro (£ 29.2 milyon) teklif geldiği öne sürüldü.

Geçtiğimiz sezon Lazio formasıyla 16 gol atan yıldız forvet için La Gazzetta dello Sport'a 'Yeni bir teklif yapmadığımızı söylersek yanlış olur' diyen Claudio "Onunla ve menejeri ile iki kez görüştük ve takımdaki en yüksek ücreti alan Klose ile aynı ücreti teklif ettik ancak Lazio'dan ayrılmak istediği yanıtını aldık." şeklinde belirtti.

' Üç tane resmi teklif vardı, hepsini resmi belgelerle kanıtlayabilirim, Milano 35 milyon avro, West Ham 32 milyon avro ve Napoli 30 milyon avro önerdi ' diyerek açıklayan Lazio başkanı "Keita ve menajeri, üçünün hiçbiriyle ilgilenmediklerini, istediği destinasyonun Juventus olduğunu belirtti. Oyuncuda bana bunu şahsen sezon öncesi eğitim kampında doğruladı." şeklinde belirtti ve sözlerine :
'"Bianconeri, 15 milyon avroyu uygun bir teklif olarak kabul ediyor, ancak aldığım en düşük teklifin yarısına bir oyuncu satamam." 30 milyon avroluk bir teklif aldıysam, neden onu yarı yarıya satmalıyım?' şeklinde devam etti.

"Bana sözleşmesinin sona ermek üzere olduğunu ve kabul etmezsem onu kaybedeceğimi söyleyecek olanlar olabilir, onlara bunun ödenmesi gereken bir zorunluluk olduğunu söylerim.'' şeklinde net cümleler kuran Claudio ile Keita arasındaki sinirler gergin duruyor. İlerleyen zamanlarda neler olacak göreceğiz.

Kaynak: skysports.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık