OFPOF

Claudio Bravo Maç Sonrası Sakatlığı ve Alexis Sanchez Hakkında Konuştu

-
343
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Claudio Bravo Maç Sonrası Sakatlığı ve Alexis Sanchez Hakkında Konuştu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünkü karşılaşmayı yarıda bırakmak zorunda kalan Claudio Bravo maç sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

Şili milli takımının ve Manchester City’nin kalesini koruyan ünlü kaleci Claudio Bravo vatandaşı Alexis Sanchez’in takımlarına katılamamasından dolayı çok üzgün olduğunu belirtti. Dün 5-0’lık skor ile Liverpool’a bir hezimet yaşatan City takımında 45+1. dakikada kaleci Claudio Bravo sakatlık geçirerek yerini yedek kaleci Ederson’a bırakmıştı.

Maç sonrasında açıklamalarda bulunan Claudio Bravo hem galibiyete hem de Alexis Sanchez için sorulan sorulara cevap verdi.

Galibiyetten ve skordan çok memnun olduğunu belirten Claudio Bravo böyle karşılaşmalara çok daha iyi motive olarak hazırlandıklarını ve karşılığını almaktan çok memnun olduğunu belirtti.

Liverpool'un sağ kanattan gelen Saido Mane ile girdiği bir pozisyonda sakatlanan Claudio Bravo, oyuncunun dikkatsiz bir şekilde kaymasından dolayı da kızgın olduğunu ve bu tarz pozisyonlarda futbolcuların daha dikkatli olmasını gerektiğini belirtti.

Sakat bir şekilde ise oynamak istemediğini belirten Claudio Bravo, Pep ile konuştuktan sonra da yerini Ederson’a bıraktı çünkü oyuna ve takıma zarar verebileceğini hissettiğini söyledi.

Alexis sorusu sorulunca ise Claudio Bravo çok üzgün olduğunu ve onun burada olmasını çok istediğini belirtti. Ocak ayında veya ileriki tarihlerde takımda görmek istediği Şilili meslektaşı için City’nin harika bir yer olacağını sürekli olarak söylediğini belirtti.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık