OFPOF

Chelsea’den Çifte Harekat

-
354
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Chelsea’den Çifte Harekat
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Şampiyonlar Ligi’nde iddialı olan İngiliz ekip iki Alex’i de kadrosuna katmak istiyor.

Premier lig son şampiyonu Chelsea özellikle forvet hattında harikalar yaratamayan bir performans düşüklüğüne rağmen hem lig hem de Şampiyonlar Ligi için iddiasını sürdürüyor.

Sadece forvet bölgesinde değil orta saha ve kanatlarda da zaman zaman eksiklik yaşayan Ada kulübü Chelsea, Conte’nin tüm bu sorunların üstesinden geleceğinden emin, her ne kadar yaz aylarında transfer konusunda anlaşmazlıklar yaşanmış olsa da son günlerde birçok çalışma yapılmıştı. Tüm bu çalışmaların da Ocak ayında da devam etmesi bekleniyor. 

Mirror gazetesinin ortaya attığı iddialara göre hemen hemen her İngiliz kulübünün ve dünyanın dört bir yanından da büyük kulüplerin peşinde olduğu Alexis Sanchez’in yanı sıra İtalya Seria A ekibi son Şampiyonlar Ligi finalisti Juventus’un yıldız oyuncusu Alex Sandro’nun da adı Chelsea yönetiminin önünde.

Brezilya doğumlu Alex Sandro 26 yaşında ve sol bek, orta saha sol ve ileri solda görev alabiliyor olması Conte için bir joker niteliğini taşıyor. Yıldız oyuncu ile birlikte sol bölgesindeki açığı kapatacak teknik adam Sanchez’in de transferi ile hem sağ sol kanatta hem de forvet arkasında daha hareketli işler yapabilecek.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık